Kapela

Představení a počátky kapely

Nadlimity (ex Infinity), mladá pražská kapela hrající podmanivý pop-rock s chytlavými melodiemi, charakteristickými kytarovými sóly a osobitými českými texty. Autorem většiny písní je frontman kapely, Jan Kundrát. Kapela Nadlimity vznikla 20. 2. 2016 ve zkušebně v pražských Vršovicích a již tři měsíce nato odehrála svůj první koncert v klubu Mandragora na Vinohradech. Následovaly roky poměrně intenzivního koncertování v dalších klubech, na venkovních i vnitřních akcích, soutěžích i menších festivalech či v pražském sále Lucerna, kde kapela zahrála na maturitním plese Gymnázia Opatov. V současné době Nadlimity hrají v sestavě Jan Kundrát, Tomáš Šulc, Petr Kuděj, Michal Lipert a Josef Kovařík.

První singly a deska

Po množství demo nahrávek, které kapela nahrála v prvních letech své existence, vydala v roce 2021 svůj první oficiální singl s videoklipem 3D, který téhož roku následoval vánoční singl a videoklip Jedinej dárek. Roku 2022 kapela vydala další dva singly s videoklipy, Ve tmě veď mě a Covide, čau! a během podzimu nahrá své debutové album. Kromě velkého množství koncertů napříč republikou se kapela v tomto roce zúčastnila největší české soutěže v živém hraní Skutečná liga, v níž ve finále, které proběhlo 20. listopadu 2022 v KD Kladno, obsadila druhé místo.

Zlomový byl pro kapelu rok 2023, který se nesl ve znamení aktivního živého hraní a především vydání debutové desky Děti z konce století. Křest proběhl 26. května v Praze, v Prostoru ZEMĚ. Spolu s touto deskou také kapela oznámila nové jméno Nadlimity. Za rok 2023 proběhlo 23 koncertů, za zmínění stojí vystoupení na festivalu Votvírák, Open Air Music Fest Přeštěnice nebo Mosteckých slavnostech.

Současnost

Na rok 2024 kapela chystá spoustu novinek a nyní aktivně pracuje na dalším albu i klipech. Už samozřejmostí bude rok nabitý koncerty v různých koutech Česka.

Poslouchej hudbu na Spotify, koukej na videa na YouTube a sleduj okamžiky ze života kapely na InstagramuFacebooku nebo TikToku!

Promo fotky a další informace o kapele najdete zde.